Välkommen att kontakta oss!

Oavsett om du är nyfiken på våra tjänster eller vill ta nästa steg i ditt projekt, är du varmt välkommen att kontakta oss.

Projektkonsult Dennis Eldh i Syd AB
Agnesfridsvägen 184A
213 75 Malmö

    Genom att skicka formuläret godkänner du att vi använder informationen till att kontakta dig.

    Kontaktpersoner

    Dennis Eldh
    Projekt- & Byggledare / Projektör

    076-878 07 30
    dennis@projektett.se

    Bild på kvinna i svart kavaj i naturmiljö

    Amanda Falk
    Projektadministratör

    076-184 36 67
    amanda@projektett.se

    Man i svart skjorta i natur

    Marius Harkell
    Projekt & Byggledare

    073-268 11 12
    marius@projektett.se

    Helena Johansson
    Projektledare

    079-306 02 02
    helena@projektett.se

    Mathias Udén
    Projektledare & projektadministratör

    070-921 63 81
    mathias@projektett.se

    Lucas Hedenbäck
    Projektadministratör

    070-653 27 13
    lucas@projektett.se

    Gabriel Melendez
    Projekt- & Byggledare / Byggnadskonstruktör

    073-986 26 48
    gabriel@projektett.se